Po dzisiejszym bardzo emocjonującym finale puchar zdobywa drużyna SD.

Jest to pierwsze trofeum w historii klubu Snow Dragons. Drużyna pod przewodnictwem Gustka wygrywa dzisiejszy finał z FF wynikiem 8:7.

Dzisiejszy finał to był istny rollercoaster pod względem emocji. W pierwszej połowie SD było już na prowadzeniu 4:1, lecz FF głównie za sprawą Requiem’a zdołało odrobić straty i wyjść na prowadzenie, ustalając wynik pierwszej połowy na 6:4 na korzyść FF. Druga połowa przyniosła jednak zaskakujące i jak się okazuje trafione zmiany w drużynie SD, Gustka na boisku zastąpił Procop, Achito przesunięty został na atak, a następnie na defa, MattyseK po chwili przesunięty został też na atak. Drużynie FF nie udało się złamać chociażby dwukrotnie defensywy SD w drugiej połowie i tą wygrało SD wynikiem 4:1, jednocześnie ustalając wynik spotkania na 8:7. Gratulujemy oczywiście całej drużynie.

Wiemy już, że w Superpucharze drużyna SD zmierzy się z przeciwnikami z drużyny BB, gdyż ci mają już zapewnione zwycięstwo w lidze. Na pewno będzie do ciekawa okazja do rewanżu za przegrany ćwierćfinał.