BB broni tytuł z poprzedniego sezonu, kompletując tym samym “podwójną koronę” w tym sezonie.

Po pewnym już zwycięstwie w lidze drużyna BB podjęła w Superpucharze zwycięzców pucharu – SD. Co ciekawe, w pucharze BB odpadło właśnie z drużyną SD po bardzo zaciętym pojedynku, przegranym przez BB 8:7. Dzisiejszy Superpuchar był również niesamowicie zacięty, od razu pojawiają się głosy, że był to jeden z najlepszych meczów w całej historii Head Goal’a. Dlaczego? Już wam przedstawiam przebieg tego meczu. Pierwsza połowa, wygrana została przez SD aż 12:5, wydawało się że jest właściwie po meczu. BB jednak nie złożyło broni i w drugiej połowie udało im się doprowadzić do stanu 14:14. Remis oznaczał tylko jedno – dogrywkę. W tej, pierwszą połowę udało wygrać się BB i wyszli na prowadzenie 18:17, którego w drugiej połowie dogrywki nie wypuścili i ostateczny wynik spotkania wyniósł 19:18 dla BB. Piękny przykład meczu, pokazujący że w tej grze wszystko jest możliwe.

• Wynik 1. Połowy: SD 12:5 BB
  • Wynik 2. Połowy: BB 9:2 SD
  • Wynik Meczu: BB 19:18 SD
  • Skład BB: Vigger (C), Adiss, Hetman, Cinek
  • Skład SD: Gustek (C), Procop, MattyseK