Drużyna Harep Serapel zostaje zwycięzcą VI edycji Pucharu 3v3!

W finale, drużyna HS miała okazję zmierzyć się z drużyną Y. Ci drudzy, w lidze radzą sobie mocno przeciętnie, ale w Pucharze nie mieli łatwej drogi do finału, pokonali takie drużyny jak AS, BB A, czyli zespoły, w pojedynku z którymi nie można było nazwać ich faworytami. Ci jednak mobilizowali się w tylko sobie znany sposób na te mecze i je wygrywali.

Wielu pewnie spodziewało się wyrównanego meczu. Z jednej strony będące w solidnej ostatnio formie HS, z drugiej właśnie “mobilizujące” się na Puchar Y. Zresztą finały zazwyczaj mają coś w sobie, że nie są to jednostronne mecze. W tym przypadku nie było inaczej i po pierwszej połowie HS prowadziło 9:7, głównie dzięki znakomitej postawie ich napastnika – Daggera. Mecz sam w sobie był równy i każdy czuł duże emocje przed zbliżającą się drugą częścią spotkania. W tej jednak Harep Serapel nie wypuściło z rąk prowadzenia, remisując drugą połowę 5:5, jednocześnie ustalając wynik spotkania na 14:12. W drugiej połowie warto wyróżnić szczególnie bramkarza HS – Lippla, który bronił większość kluczowych, często trudnych do obrony piłek i na pewno swoją świetną postawą w bramce znacząco przyczynił się do wygrania tego tytułu.

Nie wiemy jeszcze z kim zmierzy się drużyna HS w Superpucharze, ale najprawdopodobniej będzie to ktoś z dwójki BB i KN2.