BB pokonuje w finale drużynę HS!

We wczorajszym finale Superpucharu drużyna zwycięzców ligi Ball Blasters pokonała drużynę zwycięzców Pucharu, czyli Harep Serapel. Warto zwrócić uwagę, że jest to już trzeci z rzędu Superpuchar zdobyty przez drużynę BB przez co staje się ona najbardziej utytułowaną drużyną jeśli chodzi właśnie o liczbę zdobytych Superpucharów.

Początek meczu był wyrównany, pierwsza połowa skończyła się wynikiem 9:5 dla drużyny BB. Początek drugiej połowy jednak był zdecydowanie na korzyść zwycięzców tego meczu. Przewaga zaczęła rosnąć, HS za to wydawało się bezradne, nie mieli pomysłu żeby przeciwstawić się “potężnemu” BB. Spotkanie ostatecznie skończyło się wynikiem 24:13.

Ciekawostka: Aż 3 na 6 rozegranych meczów o Superpuchar zakończyło się sumą strzelonych goli w spotkaniu równą 37.

Już dzisiaj wystartują zapisy do kolejnego sezonu Rozgrywek 3v3, ranking 3v3 zostanie zaktualizowany jeszcze dzisiaj 🙂 .

• Wynik 1. Połowy: BB 9:5 HS
  • Wynik 2. Połowy: BB 15:8 HS
  • Wynik Meczu: BB 24:13 HS
  • Skład BB: Vigger (C), Adiss, Hetman, Rothing
  • Skład HS: Posej (C), Lipple, DaggeR, Dowski