Gratulacje dla drużyny BB, która po raz drugi w swojej historii zdobywa Puchar 3v3.

Dziś rozegrano nieco opóźniony finał Pucharu 3v3 między MZ, BB. Wiadomo już było przed meczem, że to Ball Blasters wygrali ligę. MZ przez słaby początek ligi nie miało szans liczyć się w walce o tytuł, lecz mogło się wydawać że w ostatnich kolejkach drużyna zaczynała nabierać rozpędu.

Do pierwszej połowy osłabiona przystąpiła drużyna MZ. Zabrakło w niej z niewiadomych przyczyn Rothinga, więc cały mecz zmuszony był grać Kape. W pierwszej części spotkania nie wydawało się to szczególnym osłabieniem, gdyż była ona bardzo wyrównana. Oba zespoły szły niemal łeb w łeb, i ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:5. Do drugiej części spotkania oba zespoły podeszły w niezmienionym ustawieniu, lecz bardzo szybko na prowadzenie wyszło BB. Około drugiej minuty drugiej połowy MonsterZ dokonało ciekawej zmiany w ustawieniu, gdyż pozycjami zmienili się Hetman oraz Kape. Niestety dla nich, nie przyniosło to oczekiwanego skutku i druga połowa zakończyła się wynikiem 8:3, a całe spotkanie 13:8.

W Superpucharze także zmierzą się drużyny MZ BB, dla Ball Blasters będzie to wielka szansa wygrania pierwszej potrójnej korony w swojej historii i dołączenia do elitarnego grona dwóch drużyn, które tego dokonały. Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty, kiedy tenże Superpuchar się odbędzie.