Ball Blasters trzecią drużyną w historii, której udało się zdobyć potrójną koronę!

BB dołącza do elitarnego grona drużyn MZ i SK, którym udało się zdobyć potrójną koronę, czyli w jednym sezonie Mistrzostwo Ligi, zdobycie Pucharu i Superpucharu.

W meczu o Superpuchar BB zmierzyło się w “klasyku” z drużyną MZ. Po raz kolejny spotkały się ze sobą drużyny z miejsc 1 i 2 w Rankingu 3v3. Mieliśmy nadzieję na widowisko pełne emocji i chyba się nie zawiedliśmy. Pierwsze 10 minut meczu było bardzo wyrównane i zespoły szły niemal łeb w łeb. Obie drużyny nie uniknęły jednak błędów, które popełniali między innymi tacy gracze, jak Hetman czy Adiss. W drugiej połowie zaczęliśmy obserwować więcej bramek. Oba zespoły zaczęły grać nieco odważniej, co przełożyło się na ilość zdobytych bramek. W drugiej części spotkania szczególnie trzeba jednak wyróżnić postawę defensywy BB, która chyba zapewniła zwycięstwo swojej drużynie. Rolki miał dużo spektakularnych interwencji, a świetnie asekurował go też MattyseK. MZ wydawało się być w drugiej połowie bezradne na rozpędzone BB, które ostatecznie ustaliło za sprawą Viggera wynik spotkania na 16:11.

Gratulacje dla całej drużyny BB, gdyż zdobycie potrójnej korony to największy sukces jaki można osiągnąć w Head Goal’u i nie zdarza się to codziennie. Mało powiedzieć, że ostatni taki sukces osiągnęło MZ, aż 8 miesięcy temu. Ranking 3v3 zostanie zaktualizowany jeszcze dzisiaj 🙂

• Wynik 1. Połowy: BB 6:4 MZ
  • Wynik 2. Połowy: BB 10:7 MZ
  • Wynik Meczu: BB 16:11 MZ
  • Skład BB: Vigger (C), Rolki, MattyseK
  • Skład MZ: Kape (C), Adiss, Hetman, Rothing