Hetman wygrywa w ostatniej kolejce z Viggerem 16:11 i zdobywa swoje pierwsze mistrzostwo 1v1 w karierze!

Cóż to była za sezon! Z pewnością najbardziej emocjonujący ze wszystkich dotychczasowych. Walka o mistrzostwo do samego końca, a w ostatniej kolejce, jako mecz kończący ligowe zmagania spotkanie dwóch potentatów do tytułu. “Finał” ligi zapowiadał się jednak na spotkanie jednostronne. Dlaczego? Hetman nigdy jeszcze nie wygrał z Viggerem oficjalnego meczu 1v1. Vigger to była jego zmora w ostatnich sezonach i szanse, że tu się to zmieni były niewielkie. Stawka meczu jednak zrobiła swoje, i na boisku wydarzyły się cuda nie z tej ziemi! Hetman wygrał obie połowy w pewny sposób, nie pozostawiając Viggerowi złudzeń, kto był lepszy w tym sezonie i zdobył swoje pierwsze mistrzostwo 1v1 w karierze. Przerwał jednocześnie serię trzech Mistrzostw w Lidze z rzędu Viggera. Został też trzecim w historii mistrzem ligi 1v1 po MattysKu i Viggerze. Gratulacje mimo wszystko dla obu panów za bardzo dobry i emocjonujący sezon w ich wykonaniu. Umarł król, niech żyje król!

Wkrótce Vigger będzie mieć okazję na rewanż, gdyż obaj gracze spotkają się w meczu o Superpuchar 1v1. Ranking 1v1 zostanie zaktualizowany po właśnie Superpucharze.