Pierwsze podsumowanie w nowym sezonie, zapraszam!

Po krótkiej, bo zaledwie jednomiesięcznej przerwie wracają do nas Rozgrywki 3v3. IX sezon przyniósł nam ze sobą trochę zmian, a najważniejszą z nich wydaje się być powrót drużyny SK. Po przerwie Snow Kids pewnie pokonali drużynę DJ, co nie może być żadnym zaskoczeniem. Poza tym mieliśmy dwa jednostronne pojedynki BB – FF i Law – DE2, sensację zdołało sprawić Zeam, które za sprawą wielkiego napastnika Topuro pokonało w jednym spotkaniu faworyzowane BB2. Poza tym mieliśmy też hit kolejki AS – DE, o którym za chwilę.

Wyniki:

Mecz Kolejki: DE – AS (9:7; 3:4) – Spotkanie wydaje się, dwóch dosyć zaprzyjaźnionych między sobą drużyn, co potwierdza fakt wielu wspólnych zawodników w składach tych zespołów. W składzie AS mieliśmy chociażby bardzo zasłużonego dla DE zawodnika – Yourmoona, który wracał do ligowych zmagań po przerwie związanej z banem. Przed meczem większość graczy za faworyta wskazałoby raczej drużynę DE. Ci zgodnie z oczekiwaniami wygrali pierwsze spotkanie 9:7 w składzie Procop-Axe-Requiem, trzeba jednak przyznać, że nie było to pewne zwycięstwo i na pewno liczyli na lepszą postawę w drugiej części kolejki. AS drugi mecz rozpoczęło w identycznym składzie, co pierwszy – Yourmoon-Ortega-Kondi. W pierwszym meczu jednak słabo spisującego się Kondiego zmienił XeN, a w drugim Jaskodar. Jeśli chodzi o zmiany w DE – w drugim meczu Axe’a zastąpił Altinel, który jednak w końcówce ponownie został zastąpiony przez Axe. Drugie spotkanie miało podobny charakter do pierwszego, także było bardzo wyrównane, lecz tym razem padało dużo mniej bramek. Bardzo dobrze spisywały się defensywy obu zespołów. Totalnie zablokował się Requiem, a to głównie on uratował 3 punkty dla DE w pierwszym spotkaniu. Bez strzelającego bramki napastnika drużyna DE zaczęła mieć spore problemy w przebiciu się przez mur postawiony przez Yourmoona i Ortegę. Ostatecznie AS wygrało drugie spotkanie 4:3 i ta kolejka dla obu klubów zakończyła się podziałem punktów 3/3.