Elo, najprawdopodobniej ostatnie moje podsumowanie, dzięki za przeczytanie pozdro.

Wyniki 5. kolejki:

Ball Blasters vs TKZ
Spotkanie w typowym stylu rozpoczęło się od prowadzenia BB za sprawą Viggera, który już do końca spotkania nękał defensywę podmęczonych już rywali. Z plusów w ekipie TKZ na pewno można pochwalić Hayka, dzięki któremu żadnych z tych spotkań nie skończyli z dwucyfrówką w tyle. (8:3, 7:1)

Annonymous vs Just Kidding
Czarny koń tych rozgrywek JK już przyzwyczaiło nas, że potrafią sprawić niespodzianki, nie zwalniając tempa przystąpili do spotkania z AS. Pierwsze spotkanie było pod dyktando bramkarzy, piękne parady i dla tabeli bardzo cenny podział punktów, trzeba zaznaczyć, że remis rzutem o taśmę zdobył Gustek. W drugiej części widzieliśmy już większą przewagę AS, którzy w tym meczu zgarniają 3 pkt. (7:7, 6:3) (chyba chodziło o 4 pkt – ortega)

Akatsuki vs Dangerous Eagles
DE w tym sezonie gra w kratkę, po zwycięstwach nad BB i AS potrafili przegrać kolejkę później z KN, dlatego dyspozycja ich w tym spotkaniu była wielką niewiadomą. Na nieszczęście DE, Akai zdobyło bramkę z Kick-Off Glitcha i od samego początku musieli odrabiać straty. Pierwsza bramka dla niebezpiecznych orłów wpadła po samobóju w 5 minucie w wykonaniu Krampusa. W drugim spotkaniu na ratunek wyruszył Dagger, którego zastępował Hoody. Akai w drugim meczu odleciała różnicą 8 bramek, dzięki którym dopisują sobie po tej kolejce 6 pkt(8:3, 11:3)

Królowie Niczego vs FCS
Mecz na szczycie dołu tabeli, walka o prestiżowe przedostatnią lokatę można uznać za rozpoczętą, w pierwszym spotkaniu FCS wyszło na trzy bramkową przewagę dając przeciwnikom do zrozumienia, że nie oddadzą punktów bez walki. W 5 minucie i 30 sekundzie doszło do przerwy w grze(4:1 dla FCS), Topuro zmienił ustawienie zespołu i bramkarz Repari poszedł na szpice. Juz po dosłownie pierwszym kopnięciu zdobył bramkę, po niecałej minucie doszło do wyrównania. Lama z ekipą po krótkiej drzemce wzięła się do roboty strzelając jeszcze 4 bramki, tracąc dwie. Po szybkim mowie motywacyjnej Topuro drugie spotkanie rozpoczęło się od szybko strzelonej bramce Repariego, spotkanie przebiegało bardzo wyrównanie, dosłownie bramka za bramkę szła od pierwszej do ostatniej minuty. Bramkę dającą zwycięstwo w drugim spotkaniu zdobył znany holender Scepto. Trzeba też zaznaczyć, że w drugim spotkaniu wystąpił Bartol w miejsce Barsika.(6:8, 7:6)