Vigger pokonał w Superpucharze 1v1 Electro 30:20.

Jeszcze jakiś czas temu, przy takim pojedynku niemal każdy nie dawałby Electro żadnych szans. Ten jednak w ostatnich miesiącach jest istnym objawieniem Head Goal’a. Udowodnił to przede wszystkim w 3v3, wygrywając ligę, ale takżę w 1v1. Zdobył w tym sezonie przecież awans do Ekstraklasy, ale i wygrał Puchar 1v1. Zwyciężył go pokonując w finale Viggera, powodując że ten mecz był swoistym rewanżem między tymi Panami.

Trzeba od razu powiedzieć, że spotkanie stało na naprawdę wysokim poziomie, ale od razu na kilkubramkowe prowadzenie wyszedł Vigger i utrzymywał je do samego końca, dorzucając jeszcze parę goli. Koniec pierwszej połowy to wygrana Viggera 15:11, drugą Electro poddał przy wyniku 9:12, stąd zweryfikowaliśmy wynik tej połowy na 9:15 i całego spotkania na 30:20 dla Viggera. Generalnie miło jest widzieć, że nastaliśmy czasów, w których finały w 1v1 nie są strzelaniną noob shotów, a efektowną grą od bramki do bramki, brawa za to dla obu zawodników.

Po tym meczu, na stronie pojawił się pierwszy Ranking 1v1.