JK po zaciętym finale pokonało AS 3-1 i może cieszyć się z kolejnego trofeum w klubowej gablocie.

Zazwyczaj to 4v4/Survival kończyły Igrzyska HG, tym razem jednak kolejność została nieco zmieniona i Survival nie jest ostatnią zakończoną konkurencją. Właściwie gdyby nie problemy w umówieniu meczu pomiędzy BB i DE, ten artykuł pojawiłby się już kilka dni wcześniej.

Finał pomiędzy Just Kidding, a AnonymouS był bardzo zacięty. Drużyny szły łeb w łeb, żadna nie odskakiwała na więcej niż dwa gole, a sety kończyły się jednobramkowymi zwycięstwami. Było tak do połowy czwartego seta (przy prowadzeniu AS w secie i stanie 2-1 dla JK w setach), kiedy to silna burza rozłączyła internet Kape, a ten nie mógł kontynuować rozgrywki. Jako, że JK nie chciało tego meczu przełożyć, a AnonymouS zależało mocno na czasie, Ortega zaryzykował i sprowadził na zasadzie sponsorskiego transferu Lamę. Ten jednak mimo gry na swoim hoście nie podołał i JK wygrało decydującego seta, jak i cały finał.

W meczu o 3. miejsce, BB pokonało dość pewnie DE 3-1. Choć na początku to Dangerous Eagles wygrali pierwszego seta, to w następnych odstawali już wyraźnie od rywali. Na krytykę szczególnie zasługuje gra defensywna DE, która popełniała proste błędy przez praktycznie całe spotkanie.

Gratulacje dla wszystkich medalistów (a trochę ich jest)!

• Król Strzelców: Requiem (66 goli)
  • Król Asystentów: Hetman (34 asysty)
  • MVP: Krampus