Czwarta kolejka za nami, a do fazy mistrzowskiej coraz bliżej.

Wyniki:

WN vs JK:

WN zmierzyło się z poważnym przeciwnikiem jakim jest JK, w którym dotychczas grał szajbus, jednakże został przetransferowany do WN za pośrednictwem sponsorskiego transferu Lamy, grał przeciwko swoim dotychczasowym kolegom z zespołu zaraz po odejściu od nich. W drugiej minucie pierwszego meczu WN zdobyło pierwszą w meczu bramkę, jednak kilkanaście sekund po wznowieniu gry od pauzy, która była po tym golu, JK również odpowiedziało golem. W czwartej minucie WN wygrywało już 4-1, po czwartym zdobyciu bramki przez WN, kapitan JK Yourmoon postanowił przeprowadzić zmiany, usiadł na spectators i przekazał rolę bramkarza Electro. Gdy pod koniec piątej minuty WN strzeliło piąta bramkę i wygrywało 5-1, Yourmoon postanowił zrobić ciekawy krok a mianowicie ściągnąć z boiska Daggera, być bramkarzem, a rolę defa przekazać Electro. Gra po obu stronach była od tego momentu bardzo defensywna, po dłuższej chwili bez goli, WN zdobyło bramkę i prowadziło 6-1, jednakże JK bardzo szybko na nią odpowiedziało swoim trafieniem. Po siódmym golu WN, JK odpowiedziało aż dwoma, jednakże było to za mało by odrobić straty, mecz wygrało WN.

W drugim meczu JK postanowiło zacząć tak, jak w pierwszym było najskuteczniej, czyli ponownie Gustek st, Electro def i Yourmoon gk. Mecz ten był znacznie bardziej wyrównany, WN miało kłopoty, bo mimo początkowego prowadzenia, na początku trzeciej minuty straciło 2 bramki na rzecz JK i to w kilka sekund. Pod koniec czwartej minuty, tym razem to JK wygrywało 4-1, Wielbłądom nie udało się już dogonić wyniku, ostatecznie przegrali jednym golem. Dowski nie został w żadnym z tych meczy wpuszczony na boisko, na bramce zastąpił go Lama.

KK vs BB:

KK miało przed sobą nie lada wyzwanie, dlatego też biorąc pod uwagę to, że nie wygrali dotychczas żadnego meczu, wymyślili dla siebie inne pozycje. Na początku grali ustawieniem Bartol st, Posej def, Topuro gk, a Yeabunny został pozostawiony na ławce. Już w pierwszych chwilach meczu Topuro nie spisywał się dobrze na swojej pozycji, wiele straconych bramek było właśnie z jego winy, choć zdarzyła się również samobójcza bramka Poseja. W trzeciej minucie pierwszego spotkania, gdy BB prowadziło 7 – 0, KK postanowiło zamienić Poseja i Bartola pozycjami, Bartol zaczął wtedy grać jako obrońca, a Posej ruszył do ataku. Gdy Bartol zaczął grać jako defensor, przez około półtora minuty nie padł żaden gol. Pod koniec piątej minuty KK zdobywa swojego pierwszego podczas tego spotkania gola, a pod koniec szóstej drugiego, jednak w tym momencie bb prowadziło już 10 bramkami.

Drugi mecz KK postanowiło grać tak, jak skończyli pierwszy, Yeabunny nadal nie został wpuszczony na murawę. Pod koniec piątej minuty Bartol i Posej ponownie obracają się na osi w pozycjach i zaczynają grać tak jak zaczęli pierwszy mecz, Bartol jako napastnik, Posej jako obrońca.

BB wygrało oba mecze, które dały im nie tylko 6 punktów w tabeli, ale także bogate statystyki i bilans bramkowy na duży plus.

WM vs AS:

WM miało trudne zadanie, zwłaszcza, że na mecze tej kolejki nie przyszedł żaden ich bramkarz, ani Behind, ani Hex, także na bramce stali wszyscy na zmianę. Napastnik AS Requiem znalazł sobie w tej kolejce łakomy kąsek do zwycięstw z wieloma strzelonymi golami. Pierwszy mecz AS wygrało z ogromną przewagą, w drugim również zwyciężyli, ale z mniejszą niż w pierwszym. WM nie tylko straciło wiele bramek, ale także strzeliło mało na bramkę strzeżoną przez Jacka Gmocha.