BB zdobywa swój drugi HG Cup po wygranej w finale 15:9 przeciwko AS.

W finale drugiej edycji naprzeciwko siebie stanęły dwie najmocniejsze ekipy tego sezonu, a i ogólnie Rankingu 3v3. Zapowiadało się wyrównane starcie i ciężko było przewidzieć kto tak naprawdę zwycięży.

Początek spotkania należał do AnonymouS, które szybko wyszło na dwubramkowe prowadzenie, lecz był to chyba ostatni moment meczu, kiedy mieliśmy jakieś emocje. BB odpowiedziało na to strzeleniem 11 goli w pierwszej połowie i prowadzeniu 11-3 do przerwy. Duża w tym zasługa oczywiście Viggera, ale defensywa AS, szczególnie Krampus, nie utrudniali mu szczególnie zadania.

Druga połowa to już brak większych emocji ze względu na wynik pierwszej. Gra się wyrównała, ale BB chyba spuściło już trochę z tonu, gra defensywna AS nadal momentami wyglądała fatalnie. Gratulacje dla BB za kolejne trofeum w tym sezonie, tym bardziej zdobyte w tak efektowny sposób. AS za to musi się poprawić jeżeli chce ugrać chociaż Superpuchar.