Wyniki:

AS2 vs FCS:

Spotkania te rozgrywane były 1/1, jeśli chodzi o host. Pierwszy mecz hostował Ortega, drugi Velixo.

Już w 3 sekundzie pierwszego meczu napastnik FCS Rybson zdobył gola dla swojej drużyny poprzez podsadzenie defensora AS2, Ortegi w taki sposób, by zrobić sobie wolną przestrzeń do trafienia. Następna bramka, również dla FCS padła przez lag Kiemona, który to nieustannie zaczął biec w stronę bramki przeciwnika. Kapitan AS2 Ortega zareagował pauzą dla uspokojenia lagów, a po pauzie, w drugiej minucie Rybson sprawił, że FCS prowadziło wówczas 3 do 0. Ortega jednak w 4 minucie zdołał wykorzystać stagnacje do interwencji El Serpiente, i zdobyć w ten sposób pierwszą w tym spotkaniu bramkę dla swojej drużyny. Kerelinho poszedł za ciosem i 44 sekundy po tym zdarzeniu zapakował piłkę pomiędzy zabłądzoną w tej sytuacji defensywę FCS, piłka ta prześlizgnęła się po dolnej części krążka El Serpiente i poturlała się po głowie bramkarza FCS sss’a96 lądując za linią bramkową i skutkując coraz bliższym nadrobieniem wyniku. Wyglądało to jakby piłka była parówką którą wsadza się między pokrojoną bagietkę, którą była defensywa FCS, by stworzyć hot-doga, którym był gol. Następną ciekawą akcją, która sprawiła, że wówczas wynik stał się równy (3-3), była akcja Kiemona i Kerelinha. Kiemon potężnym strzałem z boosta na Ortedze, wybił piłkę aż do bramki swojego przeciwnika. Kerelinho tak zdezorientował Sss’a, że owy atak poskutkował golem zaliczonym jako strzelony przez Kiemona. Był remis i gracze starali się robić co w swojej mocy, by nie popełnić błędu, jednakże nagle, znowu wystąpił lag, tym razem Rybsona, w wyniku którego bramkę straciło tym razem FCS. Zarówno AS2 jak i FCS straciło po 1 bramce w wyniku laga, także nie musieli sobie tych goli oddawać. W trakcie pauzy spowodowanej owymi problemami technicznymi kapitan FCS, sss96 postanowił przeprowadzić zmiany, na boisko wszedł Marek za El Serpiente. AS2 miało przewagę bramkową którą utrzymało do końca meczu. Na uwagę zasługuje piękny gol Ortegi na 6-4 w 8 minucie. Ortega zdobył bramkę odbijając piłkę od ziemi, by będąc nadal w locie, milisekundy po odbiciu postrzelić nieco nadzieje na wygranie tego meczu przez FCS.

W drugim meczu, pierwsze trafienie zdobyło tym razem AS2, przez fatalny błąd bramkarza przeciwników, Sss’a. W meczu tym zadebiutował Hugo, gracz który powrócił do gry po bardzo długiej przerwie, gracz legendarny. W początkach drugiej minuty, AS2 prowadziło już czteroma golami, mając jak na razie czyste konto, a jakiś czas później dokłada piątego gola, jednakże FCS odpowiada następnie zdobyciem bramki przez Marka. Kapitan FCS przeprowadził zmiany sam schodząc na Spectators, a rolę bramkarza oddając El Serpiente. Następnie padło kilka głupio straconych goli zarówno po stronie AS2 i FCS. Przykładem stracenia owych goli przez FCS była niezadowalająca gra El Serpiente, natomiast AS2 straciło gole poprzez samobój Ortegi i celowe stanie na poprzeczce Dryblera. FCS straciło jednak tych goli więcej. El Serpiente wciąż nie mógł podołać atakom Hugo, więc poszedł sam atakować, a Marek stanął na straży bramki. Hugo nadal spisywał się znakomicie, AS2 wygrało z ogromną przewagą.

BB vs AS:

Starcie potężnych zespołów rywalizujących o najwyższe miejsca.

Pod koniec pierwszej minuty napastnik (lecz w tym meczu obrońca) AS, Scepto zdobył bramkę. Była to bramka otwierająca Anonymous początkową przewagę w tym jakże zaciętym i ważnym dla obu drużyn starciu wielkich rywali. Krampus co ciekawe w tym meczu zdecydował się grać jako napastnik, a nie obrońca. W czasie, gdy pierwsza minuta dobiegła końca, zdobył on fantastyczną bramkę z boosta na piłce. AS prowadziło wówczas 2-0. Dalej Vigger zmylił Adissa w taki sposób, że ten niepotrzebnie skoczył. Padł gol dla Ball Blasters. Anonymous jednak prowadziło przez większość meczu z wynikiem lepszym od rywala, aż do 8 minuty, gdzie Ball Blasters odrobiło, a na zielonej tabliczce w kratki którą widać u góry ekranu widniał wynik 5-5. Od tamtego momentu Anonymous nie zdobyło już żadnej bramki w tym meczu, a Ball Blasters zdobyło gole 4.

Drugi mecz zaczął się solidną, wysokopoziomową grą po stronie obu drużyn, gdzie nie padał żaden gol, jednakże bramka musiała w końcu zostać zdobyta. Pierwszą bramkę zdobył Krampus, zawodnik Anonymous. Bramka ta wynikała z nieporozumienia między Evansem a Hetmanem, i ich chwilowo słabszej gry. Anonymous szło za ciosem i pakowało bramkę za bramką, jednakże Ball Blasters nie poddało się i ponownie, tak jak w pierwszym meczu, zrobiło fantastyczny comeback. Warto wziąć pod uwagę, że pod koniec gry różnica w wyniku wynosiła tylko 1 bramkę, także Anonymous było bliskie remisu. Ball Blasters zwróciło na to uwagę, i grali mocno defensywnie, a nawet strzelili dobijającego gola pozwalającego im wygrać dwoma bramkami.