Regulamin Superpucharu 1v1

ZAŁOŻENIA OGÓLNE

1.1 W rozgrywkach o Superpuchar bierze udział Mistrz Ligi oraz Zdobywca Pucharu z ostatniego sezonu.
1.2 W sytuacji, gdy ten sam gracz sięgnie po mistrzostwo i Puchar, jego rywalem w meczu o trofeum będzie drugi zawodnik ligi.

USTAWIENIA MECZU

2.1 Mecz będzie rozgrywany w formacie 1v1.
2.2 Dozwolone boisko – Small.
2.3 Dozwolona piłka – Normal 01 lub inna za porozumieniem obu stron (nie licząc fire ball).
2.4 Rozgrywamy dwie połowy, do 15 goli każda.
2.5 Jeżeli po zakończeniu regulaminowego czasu zawodów jest rezultat remisowy, gramy do strzelenia jednej bramki (złoty gol).
2.6 Gracze sami umawiają się na mecz we wskazanym terminie.
2.7 Wyniki spotkań w postaci zdjęć statystyk końcowych lub nagrań wysyłamy na grupę na steam lub discorda jednego z organizatorów.
2.8 W przypadku nieotrzymania zdjęcia lub nagrania z jakiegoś meczu – uznajemy, że mecz się nie odbył.
2.9 Mecz rozgrywamy u siebie i na wyjeździe lub za zgodą obu stron na hoście neutralnym bądź jednej z drużyn.
2.10 Spóźnienie na umówiony mecz obowiązuje do 15 minut, po 15 minutach gracz, który czeka na przeciwnika może ubiegać się o walkowera.
2.11 Jeśli gracz nie może zjawić się na umówionym wcześniej meczu to zmiana terminu zależy tylko od dobrej woli przeciwnika.
2.12 Kara weryfikacji zawodów jako walkower oznacza weryfikację wyniku meczu na 0:10 na niekorzyść ukaranego zawodnika.
2.13 Jeżeli różnica goli na koniec meczu jest równa bądź wyższa niż 10 na niekorzyść ukaranego zawodnika, wówczas utrzymywany jest w mocy rzeczywisty wynik meczu.

PRZEBIEG MECZU

3.1 Jeżeli po rozpoczęciu meczu widać wyraźnie, że któryś z zawodników jest nieaktywny, wtedy taki mecz należy zrestartować.
3.2 Rozpoczęcie spotkania (determinuje je pierwsze kilkanaście sekund gry) jest równoznaczne ze zgodą na rozegranie go na danym serwerze. Wtedy tylko od dobrej woli drugiego gracza zależy, czy przychyli się do twojej prośby o przerwanie/zmianę serwera. Jeżeli nie wyrazi zgody, taki mecz musi być kontynuowany. Wyjście zawodnika w takiej sytuacji, będzie traktowane jako ucieczka.
3.3 Wyjście gracza w trakcie meczu i brak jego powrotu w przeciągu 5 minut, traktowane jest jako ucieczka.
3.4 Możliwa jest oczywiście zgoda drugiego gracza na dogranie reszty takiego spotkania w innym terminie.
3.5 Pauzę możemy włączyć tylko podczas przerwy w grze (bramka).
3.6 Maksymalna długość pauzy jest nieokreślona, jednak gdy przeciwnik wyraźnie ją przedłuża, gracz może domagać się o wyłączenie pauzy (około 5 minut).
3.7 Wznawiamy grę tylko wtedy, gdy przeciwnik jest gotowy.
3.8 Podczas trwania meczu nie piszemy na czacie.
3.9 W czasie trwania spotkania jest zakaz używania tzw. “skinów”, numery na krążku są dozwolone.